WYSZUKIWANIE

numer oferty


miejscowość lub dzielnica

ulica

cena
od   do 

powierzchnia
od   do 

liczba pokoi
od   do 

oferty specjalne


O NAS

Witamy na stronie biura AFISZ Licencjonowane Biuro Nieruchomości

 

 

 Oferujemy usługi pośrednictwa w zakresie kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu: mieszkań, domów, działek, lokali użytkowych, obiektów przemysłowych, gruntów i gospodarstw rolnych. Stawiając na wiedzę i fachowość pracujemy zgodnie ze standardami zawodowymi i kodeksem etyki zawodowej pośredników w obrocie nieruchomościami. Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości. Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

 

Naszym celem jest zapewnienie klientom biura wszechstronnej pomocy i opieki podczas całego procesu transakcyjnego, aż do zawarcia umowy ostatecznej. Doradzimy najkorzystniejszą lokalizację i cenę nieruchomości. Dążąc do satysfakcji i zadowolenia naszych klientów oraz biorąc pod uwagę indywidualne podejście do ich potrzeb i wymagań kierujemy się zasadą pełnej ochrony ich interesów.

 

Nasze KWALIFIKACJE:

Ukończone Studia Podyplomowe w zakresie Pośrednictwa Obrotu Nieruchomościami organizowanych przez Instytut Gospodarki Przestrzennej i Mieszkalnictwa oraz Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.

 

 Posiadamy Państwową Licencję Zawodową nr.13140 wydaną przez Ministra Infrastruktury uprawniającą do wykonywania działalności zawodowej w zakresie Pośrednictwa Obrotu Nieruchomościami

 

Posiadamy Certyfikat Obowiązkowego Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami 

 

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym (szerokokątnym)

 

 

Służymy również doradztwem w doborze najdogodniejszych źródeł finansowania oraz pomoc w załatwieniu formalności kredytowych.

 

Z poważaniem właścicielka biura Marzena Banasiak


© 2021 AFISZ Licencjonowane Biuro Nieruchomości. Wszystkie prawa zastrzeżone.
asaricrm.com - programy dla agencji nieruchomości

AFISZ Licencjonowane Biuro Nieruchomości ul.Podróżnicza 5H 03-111 Warszawa Białołęka kom. 608-446-197 www.afisz-nieruchomosci.pl    mail: marzena.banasiak@afisz-nieruchomosci.pl