WYSZUKIWANIE

numer oferty


miejscowość lub dzielnica

ulica

cena
od   do 

powierzchnia
od   do 

liczba pokoi
od   do 

oferty specjalnemieszkanie ( wynajem )

Dodaj do notesu Drukuj Pokaż mapę
 
Rodzaj oferty:mieszkanie ( wynajem )
Numer:209/1451/OMW
Lokalizacja:WARSZAWA, MOKOTÓW
Ulica:Obrzeżna
Cena:2 700 PLN
Cena za mkw.:36,73 PLN
Powierzchnia73.50 mkw.
Liczba pokoi:3
Piętro:1
Liczba pięter:4
Rodzaj kuchni:otwarta
Stan:idealny
Rok budowy:2012
Droga dojazdowa:asfaltowa
Umeblowane:TAK
Balkon:TAK
Ochrona:TAK
Winda:TAK
 
Ofertę prezentuje:Marzena Banasiak
Telefon:608446197
Email:marzena.banasiak@gmail.com
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego:13140

AFISZ Licencjonowane Biuro Nieruchomości
Podróżnicza 5H
03-111 Warszawa
tel.: 608 446 197
email: marzena.banasiak@gmail.com

opis:

MIESZKANIE JUŻ WYNAJĘTE ZA POŚREDNICTWEM NASZEJ AGENCJI

OKAZJA CENOWA - Mieszkanie 74 m trzy pokoje Całkowicie umeblowane ( patrz zdjęcia ) jest garaż na -2 ( zjazd windą patrz zdjęcia ) jest balkon 14 m (południe ) są dwie łazienki , klimatyzacja i kominek ..

Trzy pokoje 27 m/12m/ 12m , kuchnia z oknem - otwarta na salon ( jest zmywarka ) , w sypialniach są pakowne szafy ,mieszkanie posiada dwie łazienki po 4 m wanna i kabina i bidet . , przedpokój 8 m są wbudowane dwie pakowne szafy - patrz zdjęcia , mieszkania posiada ogromny balkon 14 m (wystawa balkonu na południe)

Mieszkanie wyposażone było dla siebie i nigdy nie było wynajmowane meble i wyposażenie całego mieszkania zostaje tak jak widać na zdjęciach , podłogi w całym mieszkaniu deska dębowa naturalna, w mieszkaniu jest klimatyzacja , jak widać na zdjęciu jest też nowoczesny kominek zasilany na bio- paliwo ..

Dodatkowa opłata TYKO !! woda 150 zł i energia elektryczna 100zł .

Uwaga - Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul Obrzeżnej 1 ( Mokotów ) wystawa okien mieszkania oraz budynek umiejscowiony jest wewnątrz osiedla więc jest cicho bardzo ! i słonecznie .( patrz zdjęcia )

Nieopodal 50m sklepy wszelakie usługi komunikacja miejska ...( patrz zdjęcia ) sąsiadująca ulica Bokserska . 2 km Galeria Mokotów 3 km lotnisko .

Zapraszam na prezentacje ..mieszkanie wolne od 30 marca lecz teraz zapraszam na prezentację i jak się spodoba to już można rezerwować ...


Prześlij na email
Dane na temat wyświetlonej oferty można przesłać na wskazany adres poczty elektronicznej. W tym celu należy wpisać własny adres e-mail i zatwierdzić przyciskiem "WYŚLIJ".
 
E-mail

Zadaj pytanie dotyczące oferty

Imię i Nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Treść zapytania 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AFISZ Licencjonowane Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
© 2021 AFISZ Licencjonowane Biuro Nieruchomości. Wszystkie prawa zastrzeżone.
asaricrm.com - programy dla agencji nieruchomości

AFISZ Licencjonowane Biuro Nieruchomości ul.Podróżnicza 5H 03-111 Warszawa Białołęka kom. 608-446-197 www.afisz-nieruchomosci.pl    mail: marzena.banasiak@afisz-nieruchomosci.pl